Biuro syndyków

Zadbamy o bezpieczny, zgodny z porządkiem prawnym rozwój firmy

HANAJ   |   Kurowski

Biuro syndyków

W naszej praktyce upadłościowej przede wszystkim stoimy na straży bezpieczeństwa i pewności obrotu gospodarczego.

Dokładamy wszelkich starań, aby podczas prowadzonych przez nas postępowań upadłościowych przedsiębiorców zabezpieczyć interesy wierzycieli oraz wesprzeć upadłych w toku postępowania upadłościowego. Natomiast pełniąc funkcje syndyka w postępowaniach upadłościowych osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej dążymy do sprawnego oddłużenia upadłego i pomocy upadłym aby postępowanie upadłościowe było dla nich jak najmniej dolegliwe. Naszą działalność upadłościową prowadzimy od 2015 roku, pełniąc obecnie funkcje syndyka w ponad 60 postępowaniach upadłościowych.

mateusz

“Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z kancelarią HPKM. Panowie bardzo dobrze znają się na rzeczy, co pozwoliło mi zapomnieć o sprawie i zająć się swoimi sprawami, kiedy to wszystko zostało załatwione w tle.”

Dawid Tkocz, Prezes Effectively sp. z o.o.

HANAJ    |    Kurowski

Jawne postępowania

Dowiedz się więcej o postępowaniach, w których bierzemy udział dzięki podstronie Postępowania.

Stawiamy na transparentność, stąd przed kontaktem jesteście Państwo w stanie zweryfikować nasze dotychczasowe postępowania i upewnić się w przekonaniu o właściwym dopasowaniu do Waszych potrzeb.

Nasz zespół

Najwyższą wartością każdego zespołu jest wzajemne uzupełnienie się i umiejętność współdziałania. Właśnie dlatego w skład zespołu HPKM Legal Group wchodzą specjaliści o różnych kompetencjach, doświadczeniach, na różnym etapie kariery zawodowej - tak, aby świadczona pomoc prawna oraz obsługa postępowań insolwencyjnych realizowana była na możliwie jak najwyższym poziomie.

Postępowania